Cennik noclegów

Szukasz odpowiedniego miejsca na nocleg w Radomiu? Hotel u Grubego oferuje noclegi w nowocześnie urządzonych, wygodnych, przestronnych pokojach 1, 2 i 3 osobowych oraz apartamentach.
Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, klimatyzacje, tv, lodówkę z napojami, internet bezprzewodowy. Komfort noclegów w naszym hotelu jest na najwyższym poziomie.
Wejście do każdego pokoju mieści się z zewnętrznęj strony budynku, bez konieczności przechodzenia przez recepcję co zapewnia gościom poczucie dyskrecji i wygody.

  • apartament
  • pokój 3 osobowy
  • pokój 2 osobowy
  • pokój 1 osobowy

Cena za nocleg – 240 zł

Cena za nocleg – 200 zł

Przestronne o pow 18 – 21 m2, pokoje trzyosobowe w wersji trzy pojedyncze łóżka lub jedno łóżko małżenskie i jedno pojedyncze, lodówka, klimatyzacja, wifi, tv, łazienka z prysznicem

 Cena za pokój ze śniadaniem pokoj 2 os De Lux – 150 zł Przestronne o pow. 18 – 20 m2 pokoje dwuosobowe,klimatyzowane, w wersji z jednym łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi, lodówka, tv, wifi, łazienka z prysznicem, miejsce do pracy. bezplatny parking

Cena za pokój ze śniadaniem pokoj 1 os De Lux – 120 zl Przestronne o pow. 18 m 2, gustownie urządzone pokoje jednoosobowe,klimatyzowane, z szerokim łózkiem, lodówką, tv, łazienką z prysznicem, wifi, sejf, bezpłatny parking. Wygodne i komfortowe noclegi w korzystnej cenie.