konferencje

  • Hala targowa w Radomiu
  • Centrum wystawowe
  • Sala konferencyjna w Radomiu

Hala targowa w Radomiu

Największa hala wystawiennicza w Radomiu o powierzchni ponad 2000m/kw.- Parking na ponad 500 samochodów osobowych lub 60 autokarów.- Hala podzielna na 3 sektory umożliwa zaaranżowanie jej wedle życzeń klienta.

– Pełne zaplecze gastronomiczne oraz sanitarne.

– Pełna instalacja elektryczna.

– Wszystkie sektory posiadają podłączenie wody oraz odpływ ścieków.

– Zgodność hali z przepisami bezpieczeństwa liczbę drzwi ewakuacyjnych oraz system przeciwpożarowy.

– Położenie hali w dogodnym miejscu z szybkim dojazdem z centrum Radomia, przy trasie krajowej E7.

– Ok. 5000 m/kw powierzchni zewnętrznego placu wystawienniczego.

Na terenie obiektu znajduje się piękny Hotel na ok 160 miejsc noclegowych, bary, restauracje, sale konferencyjne, centrum konferencyjne.

Powierzchnia wystawowa 2000 kw

– Sektor A – 1000m kw

– Sektor B – 500m kw

– Sektor C – 500m kw

W zależności od potrzeb klienta, centrum może zostać dostosowane do różnego rodzaju wydarzeń: targi, koncerty, bale, sale konferencyjne, pokazy oraz szkolenia.

Jeżeli poszukujecie Państwo komfortowego miejsca na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, wystawy, pokazy, seminaria, oraz inne imprezy to nasza oferta z pewnością będzie dla Państwa idealnym rozwiązaniem.

Bogate doświadczenie i jakość usług sprawiają, że każda organizowana przez nas impreza jest zrealizowana z sukcesem. Radom oraz okolice oferują wiele dodatkowych ciekawych atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu.

Zapraszamy do współpracy w zakresie:

– wynajem hali wystawienniczej i sali seminaryjnej

– reklama podczas największych imprez targowych i kongresów

– rezerwacja hotelowych usług cateringowych

– organizacja spotkań biznesowych

Centrum wystawiennicze w Radomiu

Centrum wystawowe „U Grubego” TARGI RADOM w Radomiu zlokalizowane przy ul. Warszawska 98 to dwie duże hale wystawowe, dwie ekskluzywne sale konferencyjne oraz duży teren zewnętrzny.Dysponujemy nowoczesną i wielofunkcyjną halą wystawienniczą o powierzchni ekspozycyjnej 2000m/kw przystosowaną do organizacji imprez takich jak: wystawy, targi, konferencje, pokazy, seminaria, szkolenia oraz inne.

Nowoczesne sale konferencyjne w Radomiu

I Sala konferencyjna o powierzchni 1000 m2, z której może korzystać 500 gości. II Sala konferencyjna o powierzchni 500 m2 do 200 osób III Sala konferencyjna o powierzchni 100 m2 do 60 osób

Zapewniamy sprzęt multimedialny najnowszej generacji: rzutnik slajdów i folii, projektor multimedialny, flipchart, dostęp do internetu oraz najwyższej jakości sprzęt nagłaśniający. Idealne miejsce do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, a także szkoleń i pokazów. Zapewniamy szereg dodatkowych usług w czasie trwania spotkań np: catering lub noclegi dla uczestników imprez.

Sale konferencyjne w Radomiu „U Grubego” to wysoki standard obsługi gości, konkurencyjne ceny, wyśmienita kuchnia oraz atrakcyjne otoczenie ośrodka.