O firmie

Firma „U Grubego” działa w Radomiu już od 1990 roku. Pierwszą działalnością był Bar u Grubego w samym centrum miasta przy ul. Wałowej, który jako pierwszy w Radomiu przyrządzał kurczaki z rożna. Wyśmienity smak kurczaków, przyrządzanych według specjalnej oryginalnej receptury, przyniósł firmie sukces i do dzisiaj cieszy się wielkim powodzeniem wśród naszych klientów. Kolejną działalnością była Restauracja u Grubego w Kowalance pod Radomiem, która zasłynęła z dań kuchni polskiej.

Oba miejsca do dzisiaj cieszą się powodzeniem wśród smakoszy kulinarnych. Firma została znacznie rozbudowana w 2000 roku za sprawą olbrzymiego Centrum Konferencyjno-rozrywkowego w Wielogórze. Firma „U Grubego” zaczęła organizować wesela, konferencje oraz inne imprezy okolicznościowe do 500 osób, na dwóch salach konferencyjno-rozrywkowych o powierzchni 1000 m kw każda. Nowa Restauracja w Wielogórze, zdobyła uznanie dzięki pysznej kuchni polskiej z elementami kuchni międzynarodowej.

Dla smakoszy dobrego smaku powstała specjalna oferta. Przejezdni goście mogą codziennie zjeść obiad składający się z dwóch dań już za 15 zł (oferta „15 ZŁ I ZJESZ ILE CHCESZ”).

W 2008 roku powstał Piękny Zespół Noclegowy U Grubego w Wielogórze oferujący wygodne i komfortowe noclegi. Pokoje urządzone w gustownym stylu, ciekawa architektura budynku, miła i profesjonalna obsługa przyciągają klientów.