slider5
Thanks!

U Grubego - Hotel Radom

Hotel u Grubego mieszczący się w Radomiu oferuje swoim użytkownikom wytchnienie od gwaru zawalonych miast a całość w perfekcyjnych warunkach i w uczciwych cenach.
to gwarancja świetnego odpoczynku dla urlopowiczów, wyśmienita opoka dla osób uczestniczących w szkoleniach bądź szukających noclegu w trakcie długiej i dokuczliwej podróży - to miejsce dla każdego - bez względu na wiek! Hotel  u Grubego zadziwia komfortowym wyposażeniem, ładnymi pejzażami, obszernym wachlarzem miejsc do aktywnego spędzania czasu, a dla tych co cenią ciszę i spokój - schronienie. Gwarantujemy wyborny wypoczynek oraz niezapomniane wrażenia.

Oferta hotelu U Grubego w Radomiu

Chciałbyś zapewnić sobie wypoczynek w tanim i komfortowym hotelu? . "U Grubego" zdołasz zorganizować konferencję, wesele, jak również studniówkę. Organizujemy przeróżne akcje okazjonalne, takie jak Bal Sylwestrowy, Walentynki oraz Babski Wieczór w ramach Dnia Kobiet. posiadamy niewygórowane ceny pokojów, sal do wynajęcia oraz możliwie najwyższą postać proponowanych usług. Dla smakoszy, lubiących wyborne smaki, mamy nadzwyczajną ofertę. Przyjezdni mogą spożyć wyśmienity obiad z dwóch dań już za 15 zł z racji oferty "15 ZŁ I ZJESZ ILE CHCESZ".

 Mogą być Państwo pewni, że u nas znajdą stale doskonałe połączenie luksusu, bezpieczeństwa i wypoczynku. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze jedno, dwu i 3-trzymiejscowe pokoje. Wszystkie zaopatrzone i wyposażone w ten sposób, aby dostarczały błogi relaks. Proszę też zwrócić uwagę na naszą lokalizację - nasz hotel radom znajduje się bowiem nieopodal trasy E7 Radom-Warszawa. Jeżeli tym samym będą Państwo w okolicy w w interesach, komfortowy dojazd do najważniejszych punktów Radomia na pewno ułatwi Państwu sprawę.

Jeśli natomiast pragnęliby Państwo sami zaaranżować konferencję, nasz hotel radom jest do dyspozycji. Dysponujemy wszystkim, czego potrzeba do uskutecznienia tego typu spotkań. Jednocześnie gwarantujemy wygodę i spokój dla klientów indywidualnych.  Jesteśmy przeświadczeni, że oferowany przez nie komfort przypadnie Państwu do gustu.

Kontakt hotel u Grubego Radom

Restauracja i hotel – Wielogóra

ul. Warszawska 98/100

Wielogóra k. Radomia

tel recepcja: 48 321 50 85
tel/fax: 48 384 60 95
właściciel: 883 98 48 44
e-mail: info@hotelugrubego.pl
NIP: 948 224 25 44