Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy do Ciebie.
Restauracja i hotel – Wielogóra, ul. Warszawska 98/100 - Wielogóra k. Radomia
recepcja: 48 321 50 85

Odkryj nasz
hotel na nowo

zobacz więcej

Wielka impreza klubu motocyklowego

Wielka impreza klubu motocyklowego

W tym roku będziemy mieli przyjemność gościć Klub Road Runners MC, który zdecydował się wybrać ponownie nasze usługi do zorganizowania imprezy dla swoich członków oraz przyjaciół.

Jest to dla nas wyjątkowy wyraz uznania i zaufania, którym zostajemy ponownie obdarzeni przez  Klub Road Runners MC. W tamtym roku impreza motoryzacyjna na kilkaset osób była wielkim wydarzeniem w naszym rejgionie. Niecodziennie można gościć tylu motocyklistów pod jednym dachem i podziwiać ich wspaniałe motory.

Impreza odbędzie się w naszym Centrum Konferencyjno Rozrywkowym w dniach 22-24.11.2019.

W tym miejscu również warto przypomnieć, iż nasz obiekt dysponuje nowoczesnym kompleksem sal konferencyjnych w Radomiu:
 

  • I Sala konferencyjna o powierzchni 1000 m2, z której może korzystać 500 gości,
  • II Sala konferencyjna o powierzchni 500 m2 do 200 osób,
  • III Sala konferencyjna o powierzchni 100 m2 do 60 osób.


Jest to największy tego rodzaju kompleks w regionie, który może przygotować różnego rodzaju imprezy firmowe i okolicznościowe. Dodatkowym atutem jest własne zaplecze hotelowe oraz restauracyjne. Na terenie obiektu znajduje się piękny hotel na ok 160 miejsc noclegowych, bary oraz restauracje. Do dyspozycji gości i uczestników jest parking na ponad 500 samochodów osobowych - motocyklów zmieści się pewnie znacznie więcej. Zobaczymy ile osób będziemy mieli przyjemność w tym roku gościć.

wszystkie wpisy

Nasz dom weselny usytuowany pod Radomiem dysponuje piękną salą bankietową. Sala została urządzona w stylu Pałacowym-Glamour w której organizujemy przyjęcia weselne od 100 do 500 osób. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż organizacja wesela to złożony proces, którego poszczególne składowe zaważą na jego finalnym kształcie i zadowoleniu Państwa gości.

 

Mając tego pełną świadomość przygotowaliśmy szeroką ofertę pakietów na przygotowanie wesela w naszym hotelu.

organizacja wesel Radom
zobacz więcej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, oferujemy kompleksową organizację imprez okolicznościowych i firmowych w Radomiu. Nasz *** hotel dostosuje swoją ofertę do Państwa potrzeb. Jesteśmy wstanie przygotować kameralną imprezę okolicznościową oraz huczne wesele na ponad 500 osób.

Organizujemy: imprezy promocyjne, koktajle, konferencje, posiedzenia, bankiety, gale, imprezy integracyjne, przyjęcia weselne, komunia, chrzciny oraz imprezy okolicznościowe, lunche biznesowe i szkolenia.

organizacja imprez firmowych Radom
zobacz więcej

Doskonale zdajemy sobie sprawę z rosnących wymagań naszych Klientów. Wraz z nimi zmienia się nasza restauracja, która przygotowuje posiłki w oparciu o naturalne, wysokiej jakości produktu.

W naszej karcie oprócz klasyków gatunku, znajdą Państwo sezonowe dania.

Wysoka jakość używanych produktów, pasja do gotowania oraz najlepsi kucharze przygotowujący posiłki z pasją to gwarancja najwyższej jakości serwowanych dań.

wykwintna restauracja
zobacz więcej

Nasza firma może zapewnić Państwu kompleksowe przygotowanie każdej imprezy firmowej, konferencji czy wystawy. Nasz *** hotel w Radomiu dysponuje doskonałym zapleczem, które gwarantuje powodzenie każdej imprezy firmowej.

 

Organizacja imprez firmowych to przedsięwzięcie wymagające dbałości o każdy detal oraz odpowiedniej organizacji jej najdrobniejszych elementów. Nasz zespół od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu imprez dla firm z całej Polski.

tanie imprezy firmowe Radom
zobacz więcej
Kontakt z nami
Zapraszamy do kontaktu z nami
zarezerwuj pokój lub wesele w hotelu u Grubego
ul. Warszawska 98/100, Wielogóra k. Radomia
48 321 50 85
883 98 48 44
info@hotelugrubego.pl